תעשיות הביטחון - עינב טכנולוגיות יבשן מייבש לחות
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תעשיות ביטחוניות

חזור ל:

שיעורי לחות גבוהה יכולים להשפיע באופן משמעותי על התעשיות הביטחוניות, שהן בעלות דרישות קפדניות לשמירה על ציוד ומערכות טכנולוגיות רגישות. לחות מוגברת עלולה לגרום לקורוזיה במתכות, קצרים חשמליים, נזק למעגלים מודפסים ולרכיבים אלקטרוניים, ולהאיץ תהליכי התבלות. יתר על כן, תופעת ההתעבות (קונדנסציה) עלולה לפגוע באמינות הציוד ובביצועי מערכות חישה ומעקב, מה שמוביל לסיכון בטיחותי ותחזוקתי משמעותי. על מנת להבטיח את שלמות הציוד והמערכות ולהפחית את הסיכון לנזקים הנגרמים מהלחות, יש צורך בשמירה על תנאי סביבה מבוקרים.

שימוש ביבשני אוויר (Dehumidifiers) מהווה פתרון אופטימלי לשליטה בלחות בסביבות תעשייתיות ובמיוחד בתעשיות הביטחוניות. יבשני אוויר פועלים על ידי סילוק עודפי הלחות מהאוויר, ובכך מונעים את הצטברות הלחות על גבי ציוד רגיש. הם יכולים לשמור על רמות לחות יציבות ונמוכות, המותאמות לצרכים הספציפיים של התעשייה. בנוסף, טכנולוגיות מתקדמות של יבשני אוויר כוללות מערכות ניטור ובקרה המאפשרות להתאים את פעילות היבשנים לתנאי הסביבה בזמן אמת, ובכך להבטיח את היעילות המרבית והגנה מתמדת על הציוד. באמצעות יבשני אוויר ניתן להאריך את חיי השירות של הציוד, להפחית עלויות תחזוקה, ולהבטיח את אמינות וביצועי המערכות הקריטיות בתעשיות הביטחוניות.

שמירה על איכות המוצר

ייבוש לאחר ניקוי

עיבוי ועובש

בעיות היגיינה - ליסטריה

יבשן CR150 דיסיקנטיים של COTES דנמרק עם תקן תעופתי ישראלי שנבדק ואושר בישראל

היבשנים CR150 של קוטס קיבלו תקן תעופתי צבאי והכנה לחיבורים ומחברים שמתאימים למערכות הצבאיות , נמצאו מתאימים בבדיקות שנעשו, יבשנים CR150 הינם יבשנים דיסיקנטיים עם תוף סופח לחות אמינים מאוד לאורך שנים. לאחר הגעתם לארץ היבשנים נבדקו ע"י המזמין ומחלקת ההנדסה של עינב טכנולוגיות וסופקו למזמין .

יבשנים FRAL איטליה עיבוי מים מאושרים ע"י הצבא לאחסנה יבשנה

יבשנים של FRAL איטליה מסדרת FD עיבוי מים מכניים מאושרים ע"י הצבא לאחסנה יבשה. מיועדים לעבודה בתנאי סביבה קשים ומותקנים מחוץ לחלל המטופל. היבשנים הוכיחו את עצמם במשך שנים רבות, מתאימים לתנאי סביבה קשים בכל האיזורים בארץ. לחות יחסית קבועה כל השנה בין 35-45 אחוזים.
דילוג לתוכן