תעשיות הפרמצבטיקה - עינב טכנולוגיות יבשן מייבש לחות
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תעשיות הפרמצבטיקה

חזור ל:

שיעורי לחות גבוהה יכולים להשפיע בצורה דרמטית על תעשיות הפרמצבטיקה, במיוחד כשמדובר בקפסולות ואבקות. לחות מוגברת עלולה לגרום לקפסולות להתפרק, לאבד מצורתן המקורית ולהיות קשות לשימוש או בלתי שמישות כלל. עבור אבקות, הלחות יכולה לגרום להן להתגבש, לשנות את צמיגותן ולהפוך לבלתי הומוגניות, מה שעלול לפגוע באיכות המוצר ובמינון המדויק של החומרים הפעילים. תהליכי ייצור, אחסון והובלה בסביבה עם לחות גבוהה עלולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים למוצרים, ולפגוע במוניטין החברה בשל ירידה באיכות המוצרים והגברת הסיכון לפסילות מוצרים ותלונות לקוחות.

שימוש ביבשני אוויר (Dehumidifiers) הוא הפתרון האפקטיבי ביותר לניהול הלחות בתעשיות הפרמצבטיקה. יבשני אוויר מסירים את הלחות המיותרת מהאוויר ומאפשרים יצירת סביבה מבוקרת ויבשה, המונעת את הפגיעה במוצרים. באמצעות שמירה על רמות לחות קבועות ונמוכות ניתן להבטיח שהקפסולות והאבקות יישמרו במצב אופטימלי, בלי שינויי צורה, מרקם או הרכב כימי. יבשני האוויר כוללים טכנולוגיות מתקדמות לניטור ולבקרה אוטומטית של רמת הלחות, ומאפשרים התאמה בזמן אמת של פעילות היבשנים לתנאים המשתנים במפעל ובמחסנים. כך, יבשני אוויר תורמים לשמירה על איכות המוצרים, להארכת חיי המדף שלהם, ולמניעת הפסדים כלכליים ותחזוקתיים הקשורים לפגיעת הלחות.

שמירה על איכות המוצר

ייבוש לאחר ניקוי

עיבוי ועובש

בעיות היגיינה - ליסטריה

trialog

Trialog, שהוקמה בשנת 1999, משמשת כמרכז לניסויים קליניים בתרופות, וכמרלוג לאחסון תרופות וציוד נלווה כיום Trialog משמשת כמחסן המקומי של רוב חברות התרופות והביוטכנולוגיה הרב-לאומיות הגדולות הפועלות בישראל. המומחיות של Trialog בטיפול בכל נושאי הרגולציה, הלוגיסטיקה והשווקים המקומיים משחררת את הלקוחות להתמקד בכישורי הליבה שלהם.

בהיותה חברה מובילה סומכים עליה לקוחותיה שתדע להבטיח תנאים מיטביים לביצוע הניסויים ולאחסון התרופות, אנחנו בעינב טכנולוגיות תומכים בתנאי הסביבה הנדרשים לשם כך. כדי להבטיח את איכות הניסויים הקליניים יש לשמור את החומרים המיועדים לניסויים בחדרי הקפאה בתנאי סביבה מיטביים. היציבות של הטמפרטורות חשובה לאין ערוך בזמן אחסון החומרים. כדי לוודא שהתנאים נשמרים בצורה רציפה התקנו בחדרי ההקפאה יבשנים C30-1.9 דיסינקטיים של קוטס. יבשנים דיסיקנטיים של קוטס יודעים לסלק, בתנאי טמפרטורה של -20C,0.6-3.0 ק"ג מים לשעה, וכך לשמור על נקודות טל נמוכות מ -30C

תהליך הייבוש ועבודה בנקודות טל נמוכות מאפשרים למערכת ההקפאה לעבוד באופן רציף ללא צורך בהפשרות שנדרשו בשל הצטברות קרח על המאייד. בנוסף, חדר הקפאה ללא יבשן יעבוד תמיד ב 100% לחות, דבר שגורם להצטברות של קרח על הרצפה, הקירות והתקרה. תופעות אלה ייעלמו כליל בשימוש ביבשן דיסיקנט של קוטס שמבטיח לחות נמוכה בחלל החדר.

היבשנים של קוטס עשויים נירוסטה ומבטיחים שמירה על ההיגיינה בחדר, כמו כן, חומרים שמאוחסנים בצורה נאותה ללא עיבוי מים0 יבטיחו איכות גבוהה יותר של הניסויים. הטמפרטורה בתוף של היבשן היא 120C, דבר שמפחית הצטברות בקטריות בחלל.

תרו תעשיה רוקחית בע"מ

תרו בתרו יטא, המקוררת על ידי מים קרים, לאספקה של אוויר צח מטופל; מקורר ומסונן, האוויר הצח מיועד לשימוש המפעל כולו. באזור מובחן במפעל נדרש לשמור על נקודת טל נמוכה מ 0C, מחלקת ההנדסה של עינב טכנולוגיות בשיתוף פעולה עם הגורמים הרלבנטיים לפרויקט החליטו לקחת חלק מהאוויר הצח, כ 3500 מ"ק לשעה ולהעביר אותו, באמצעות תעלות, דרך יבשן דיסיקנט, לשם ייבוש הלחות.

האוויר המטופל באמצעות היבשן הדיסיקנט עבר תהליך ייבוש עמוק לנקודת הטל הנדרשת כדי להבטיח את הדרישות הרצויות באזור המטופל.

יבשנים דיסיקנטיים הם יבשנים אמינים ויעילים מאוד, ומבטיחים שמירה על יציבות של שיעורי הלחות לאורך כל שעות היממה ועונות השנה.
דילוג לתוכן