חדרי קירור והקפאה - עינב טכנולוגיות יבשן מייבש לחות
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חדרי קירור והקפאה

חזור ל:

שיעורי לחות גבוהה בחדרי קירור והקפאה יכולים לגרום לנזקים משמעותיים הן לציוד והן למוצרים המאוחסנים. לחות מוגברת עלולה לגרום להיווצרות קרח על גבי המשטחים הפנימיים, מערכות הקירור, והמאיידים, מה שמוביל להצטברות קרח עבה על הציוד והקירות. הצטברות קרח זו פוגעת ביעילות תהליכי הקירור, מעלה את צריכת האנרגיה, ועלולה לגרום לנזקים פיזיים למוצרים המאוחסנים. כמו כן, לחות גבוהה עלולה להוביל להתפתחות עובש ובקטריות, שמסכנות את בטיחות המוצרים ועלולות לפגוע באיכותם, במיוחד כאשר מדובר במוצרי מזון או פרמצבטיקה רגישים.


שימוש ביבשני אוויר (Dehumidifiers) בחדרי קירור והקפאה הוא פתרון אופטימלי לניהול רמות הלחות ולמניעת הנזקים הנובעים ממנה. יבשני האוויר מפחיתים את הלחות העודפת מהאוויר, ובכך מונעים היווצרות קרח על הקירות והציוד הפנימי. פעולה זו לא רק משפרת את יעילות פעולת מערכות הקירור, אלא גם מצמצמת את צריכת האנרגיה ומבטיחה שמירה על הטמפרטורות הנדרשות בצורה יציבה ואחידה. בנוסף, אוויר יבש יותר מפחית את הסיכון להיווצרות עובש ובקטריות, מה שמבטיח את איכות המוצרים המאוחסנים ואת בטיחותם. יבשני אוויר מודרניים כוללים מערכות לניטור ולבקרה אוטומטיות, המאפשרות התאמה מדויקת לרמות הלחות הרצויות, ובכך מבטיחים פעולה יעילה ביותר בתנאים המחמירים של חדרי קירור והקפאה.

שמירה על איכות המוצר

שליטה ברמת הלחות

מניעת יווצרות קרח

בעיות היגיינה - ליסטריה

trialog

Trialog, שהוקמה בשנת 1999, משמשת כמרכז לניסויים קליניים בתרופות, וכמרלוג לאחסון תרופות וציוד נלווה כיום Trialog משמשת כמחסן המקומי של רוב חברות התרופות והביוטכנולוגיה הרב-לאומיות הגדולות הפועלות בישראל. המומחיות של Trialog בטיפול בכל נושאי הרגולציה, הלוגיסטיקה והשווקים המקומיים משחררת את הלקוחות להתמקד בכישורי הליבה שלהם.

בהיותה חברה מובילה סומכים עליה לקוחותיה שתדע להבטיח תנאים מיטביים לביצוע הניסויים ולאחסון התרופות, אנחנו בעינב טכנולוגיות תומכים בתנאי הסביבה הנדרשים לשם כך. כדי להבטיח את איכות הניסויים הקליניים יש לשמור את החומרים המיועדים לניסויים בחדרי הקפאה בתנאי סביבה מיטביים. היציבות של הטמפרטורות חשובה לאין ערוך בזמן אחסון החומרים. כדי לוודא שהתנאים נשמרים בצורה רציפה התקנו בחדרי ההקפאה יבשנים C30-1.9 דיסינקטיים של קוטס. יבשנים דיסיקנטיים של קוטס יודעים לסלק, בתנאי טמפרטורה של -20C,0.6-3.0 ק"ג מים לשעה, וכך לשמור על נקודות טל נמוכות מ -30C

תהליך הייבוש ועבודה בנקודות טל נמוכות מאפשרים למערכת ההקפאה לעבוד באופן רציף ללא צורך בהפשרות שנדרשו בשל הצטברות קרח על המאייד. בנוסף, חדר הקפאה ללא יבשן יעבוד תמיד ב 100% לחות, דבר שגורם להצטברות של קרח על הרצפה, הקירות והתקרה. תופעות אלה ייעלמו כליל בשימוש ביבשן דיסיקנט של קוטס שמבטיח לחות נמוכה בחלל החדר.

היבשנים של קוטס עשויים נירוסטה ומבטיחים שמירה על ההיגיינה בחדר, כמו כן, חומרים שמאוחסנים בצורה נאותה ללא עיבוי מים0 יבטיחו איכות גבוהה יותר של הניסויים. הטמפרטורה בתוף של היבשן היא 120C, דבר שמפחית הצטברות בקטריות בחלל.
דילוג לתוכן