ייבוש קנאביס ייבוש חממות/ חדרי גידול/ INDOOR - עינב טכנולוגיות יבשן מייבש לחות

ייבוש חממות/ חדרי גידול/ INDOOR

ייבוש חממות/ חדרי גידול/ INDOOR-אייקון

ייבוש חממות/ חדרי גידול/ INDOOR

יבשני אוויר לשליטה בשיעורי הלחות בחממות לגידול קנאביס

עם מעל 20 שנות ניסיון ביצירת סביבות מבוקרות לשליטה בלחות וטמפרטורה בתעשיות הפרמצבטיקה, החקלאות ותעשיות אחרות, נותנת עינב טכנולוגיות מענה מלא לשמירה על שיעורי הלחות הנדרשים בשלבי גידול הקנביס בחממות ובחדרי גידול Indoor.

עינב טכנולוגיות חברה ל Fral, חברה איטלקית המומחית לייצור יבשני סליל קירור המבוססים על עיבוי מים. יחד אפיינו את צורכי הייבוש ובחרנו את יבשני האוויר המיטביים שיבטיחו את איכות יבול הקנביס ויתנו מענה מלא לכל הדרישות המיוחדות הקשורות לשיעורי הלחות בחממות. אנחנו משתמשים בשני דגמים עיקריים FD240 ו FD520.

אנחנו קובעים את כמות היבשנים לפי גודל החממה, סוג הגידולים ומיקום גיאוגרפי של החממה. היבשנים חסכוניים בצריכת החשמל שלהם, ויכולת סילוק המים שלהם גבוהה במיוחד.

בחממות לגידול קנביס נדרש לשמור על שיעורי לחות וטמפרטורה קבועים שיבטיחו את איכות היבול, חריגה מהטווחים המומלצים ותנודתיות גבוהה בשיעורי הלחות והטמפרטורה עלולים לפגוע משמעותית באיכות הגידולים. בחממות מומלץ לשלוט בשיעורי הלחות, במנותק מהטמפרטורות.

בשעות היום הטמפרטורות בחממות גבוהות יותר מטמפרטורות הסביבה החיצוניות ונדרש לקרר אותן. כמו כן, בשעות אלה כדאי להשתמש במערכות לפיזור אוויר שמזרימות אוויר צח לתוך החממות ויוצרות תחלופות אוויר. את המערכות לסחרור אוויר נכון להתקין בחלק העליון של החממות, האוויר החם עולה למעלה ומסולק מהחממות והאוויר הקר מתפזר בחממות, כך גם נמנעת פגיעה ישירה בצמחים.

בשעות הלילה, כשהטמפרטורות נמוכות והלחות גבוהה, מומלץ לייצר החשכה והנמכה של החממות ולהוריד את שיעורי הלחות הגבוהים באמצעות יבשני אוויר. את היבשנים ניתן להתקין מהתקרה או מעל הקרקע לפי הצורך.

יבשנים לחממות

איך קובעים מספר יבשנים בחממה

כדי לקבוע את מספר היבשנים שיותקנו בחממה אנחנו בודקים את תנאי הסביבה באזור בו נמצאות החממות, את כמות התפרחת המאוחסנת ואת גודל החממות. כלל אצבע  כ 350-400 מ"ר ליבשן אחד דגם FD520,  קרי, 3 יבשנים לדונם.

ניתן לקבל את היבשנים עם זרימת אוויר אנכית כלפי מעלה למניעת פגיעה בתפרחת

לשימוש במספר יבשני אוויר לייבוש חממות יש 4 יתרונות עיקריים:

  • חלוקה של עומס חום בחממה
  • גודל היבשנים מאפשר התקנה גם בגובה לחסכון במקום
  • גיבוי ופיזור סיכון במקרה של תקלה
  • משטר עבודה – בשעות הלילה עם ההחשכה היבשנים מקבלים פקודת עבודה מהבקר וכל יבשן אחראי לאזור שלו

אנחנו ממליצים להחזיק יבשן נוסף דגם FD240 כגיבוי לימי קיצון.

יבשנים אלה מותקנים לשביעות רצון המגדלים במספר גדול של חממות, הם חסכוניים מכל פתרון אחר, והיעילות והאפקטיביות שלהם כבר הוכחה, היבשנים מותקנים בחוות גידול, כדוגמת: גולדן פוינט, דרך לחיים ואחרות.

סרטונים נוספים

[wbcr_php_snippet id="9"]

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ והצעת מחיר

077-8040025[email protected]

צור קשר צור קשר
Call Now Button דילוג לתוכן