חדרי ייבוש קנאביס - עינב טכנולוגיות יבשן מייבש לחות

חדרי ייבוש קנאביס

חדרי ייבוש קנאביס-אייקון

חדרי ייבוש קנאביס

חדרי ייבוש קנאביס לבחירה

ייבוש קנאביס נעשה בחדרי ייבוש המותאמים לדרישות הייבוש. בעינב טכנולוגיות נוכל להתאים לכם פתרונות ייבוש לפי הצרכים והדרישות שלכם. ניתן לבחור בין מספר רמות של פתרון ולשדרג את חדרי הייבוש לאורך זמן. אנחנו נדע ללוות אתכם לאורך כל הדרך עם פתרונות חכמים ויצירתיים.

בכל חדר ייבוש נדרש להתקין יבשן לסילוק מים ולהורדת שיעורי הלחות באוויר, מערכת קירור או מיזוג אוויר לשליטה בטמפרטורה, מערכות פיזור אוויר, אוגר נתונים ובקרת טמפרטורה ולחות. מערכות אלה נבחרו במיוחד לצורך ייבוש תפרחת קנאביס. הן ממכסמות באופן מושלם את היכולות שלהן בייבוש התפרחת. הן יעילות אנרגטית ואפקטיביות במיוחד.

אנחנו בוחרים את היבשנים לפי דרישות הייבוש, לפי כמות התפרחת הרטובה בחדר ותהליך הייבוש הנדרש. חשוב שהיבשנים ידעו לסלק מים לפי הימים הקריטיים בתהליך.

סוג המערכות לפיזור אוויר נקבע לפי מידת האחידות הנדרשת של פיזור האוויר, החל ממאווררים להסעת האוויר, ועד לצינורות פיזור אוויר אופקיות ומרכזיות. הדבר החשוב ביותר בהתאמת פיזור האוויר הוא שמירה על התפרחת מפני פגיעות אוויר.

מערכות השליטה והבקרה גם הן יכולות לנוע מבקרה מקומית של לחות וטמפרטורה ועד שליטה מלאה בתהליכי הייבוש ופיזור האוויר.

 

 

אפשרויות לבחירה

חדרי ייבוש עם צנרת לפיזור אופקי

חדרי ייבוש עם צנרת לפיזור אופקי מאפשרים לנו לפזר את האוויר באופן שווה לכל עגלה, ובכך להגביר את השליטה באחידות הייבוש של התפרחת.

בכל החדרים מערכות הייבוש והקירור מותקנות בתקרת החדר לשליטה טובה בתנאי הלחות והטמפרטורה. גודל היחידות מחושב לפי כמות המים הנדרשת לסילוק ותנאי הסביבה המומלצים בחדרים.

כל המערכות מבוקרות באמצעות בקר מתוכנת פרי פיתוח של עינב טכנולוגיות. הבקר מאפשר לשלוט באופן מלא בתהליכי הייבוש ובטמפרטורות בחדר.

כל המידע מנוטר ומנוהל באופן שוטף לטיוב התהלכי הייבוש. באמצעות ניתוח המידע ניתן לשכפל תהליכי ייבוש או לשנות לפי הצורך. בעזרת ההתרעות אנחנו יודעים לשלוט בכל שלב בתהליך הייבוש.

 

חדרי ייבוש

חדרי ייבוש מיועדים לייבוש תפרחת רטובה, תהליך הייבוש הוא אחד התהליכים החשובים ביותר, יש להבטיח שמשך התהליך מדויק כדי להבטיח את איכות התפרחת. כשמחליטים על אופי החדר חשוב לבחור את המערכות המתאימות המבטיחות אפקטיביות ויעילות. חשוב שהמערכות יהיו מתואמות וידעו למכסם את היכולות שלהן. חדרי ייבוש  כוללים: יבשנים, מערכת מיזוג אוויר, מאווררים לפיזור האוויר, בקר לחות וטמפרטורה ואוגר נתונים. חדרים אלה נותנים מענה טוב לדרישות הייבוש, ניתן לשדרג אותם לפי הצורך.

חדרים אלה מותקנים בחוות גידול רבות, ביניהן: טוגדר, קנומד, גולדן פוינט, חוות אורן, קנאפארם, דרך לחיים ורבות אחרות.

יבשני אוויר לחדרי ייבוש

בכל חדר ייבוש נדרש להתקין יבשנים, יבשנים הם היחידים שיודעים לטפל בחום הכמוס, קרי, בלחות שבאוויר. הם מיועדים לסילוק כמויות המים מהאוויר בצורה מבוקרת, אפקטיבית ויעילה. הם חסכוניים מאוד בצריכת החשמל שלהם.

בחירת היבשנים כפונקציה של תהליך הייבוש

כדי לבחור את סוג שיטת הייבוש וגודל היבשן יש לבדוק כמה נתונים:

  • גודל החדר
  • כמות התפרחת הרטובה
  • שיעורי הטמפרטורה בחדר
  • תהליך הייבוש הנדרש, קרי, כמות המים הנדרשת לסילוק לאורך הימים בתהליך.
מערכת קירור/מיזוג אוויר

כדי לשלוט בטמפרטורות בחדר ניתן לבחור בין שתי אפשרויות: מזגנים או מערכות קירור. הבחירה תלויה בשיעורי הטמפרטורות הנדרשים בחדר ובתהליך הייבוש המוגדר. מערכות קירור או מיזוג אוויר תומכות בתהליך הייבוש. מערכת קירור המותאמת ליבשנים מאפשרת תהליך סילוק מים מהיר יותר, שכן, חלק מכמויות המים בחדר מסולקות באמצעות תהליך הקירור.

 

השפעת תהליך הקירור על שיעורי הלחות

מזגני אינוורטר טובים בשמירה על שיעורי הטמפרטורות בחדרי הייבוש, הם לא תומכים בתהליכי הייבוש, ולכן אין לקחת אותם בחשבון בחישוב כושר הייבוש בחדר.

מזגנים רגילים יודעים לתמוך בתהליך ייבוש אולם זה לא התפקיד הראשוני שלהם, הם מיועדים לטפל בטמפרטורות וחשוב מאוד להפריד בין שני התהליכים, באמצעות שימוש בכל מערכת לצרכים שלה.

אפשרויות בקרה

לכל חדרי הייבוש ניתן להתאים מערכות בקרה, החל מבקר טמפרטורות ולחות בסיסי, וכלה בבקר מתוכנת. יש אפשרות לקבל התרעות מקומיות ו/או התרעות בזמן אמת.

בכל חדרי הייבוש נדרש להתקין אוגרי נתונים לחות וטמפרטורה כדי שאפשר יהיה לבחון את התהליכים בחדר.

 

בקר מתוכנת עינב טכנולוגיות

בחדרי ייבוש עם דפנות כפולים או עם צנרת פיזור אוויק אופקית ניתן להתקין בקר מתוכנת, צוות של עינב טכנולוגיות מתכנת את הבקר לפי דרישות הלקוח. ניתן לעקוב אחרי תהליכי הייבוש, לתקן לפי הצורך ולשכפל תכניות מוצלחות. הבקר יודע לשלוט בכל המערכות בחדר: קירור, ייבוש ופיזור האוויר. הבקר שולט בכל תהליך הייבוש ונותן התרעות לפי הצורך. רזולוציית השליטה וההתרעות נתונה להחלטת הלקוח.

סרטונים נוספים

[wbcr_php_snippet id="9"]

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ והצעת מחיר

077-8040025[email protected]

צור קשר צור קשר
Call Now Button דילוג לתוכן