מייבש אוויר תעשייתי יבשנים דיסיקנטיים - עינב טכנולוגיות יבשן מייבש לחות
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יבשנים דיסיקנטיים


מייבש אוויר תעשייתי Cotes All Round

סופחי לחות עם מודולי הרחבה המותאמים לצורכי הייבוש בתעשיות השונות. ניתן לבחור ביבשנים בגדלים ובתפוקות ייבוש שונות בהתאמה לדרישות בשטח. היבשנים מאופיינים בחדשנות טכנולוגית לחסכון באנרגיה, יעילים, עמידים ואמינים, עיצוב נקי ואיכותי. 

מייבש אוויר תעשייתי סדרות Cotes all round כוללות מגוון מייבשי אוויר חדשניים, אלגנטיים ותכליתיים, יכולות ספיחת לחות של 0.6-30 ק"ג לשעה.

מעטפת עשויה מנירוסטה מלוטשת אידיאלית להתקנה אפילו במקומות גלויים מאוד. הם מתוכננים כך שתוכל להתאים כל מייבש אוויר לצרכים המדויקים של החברה שלך. תצורות מודולריות סטנדרטיות להן ניתן לשלב יחידות חימום, מערכות קירור, מאווררים, מסננים, חיישנים, ועוד כדי לספק את פתרון הייבוש הנדרש לך.

למייבש אוויר תעשייתי חיישנים חיצוניים ויחידות בקרה, להתאמת היחידה לדרישות ההפעלה המדויקות שלך.

Heat recovery לשיפור יעילות אנרגטית, האנרגיה התרמית של מחליף החום ניתנת לשימוש חוזר לייבוש האוויר המרוענן. יכול לחסוך לך כ 20-25% על חשבונות החשמל, וכתוצאה מכך להחזיר את ההשקעה תוך 24 חודשים.

מסירי לחות כוללים תוף מצופה סיליקה ג'ל המונח אופקית. משמעות הדבר היא כי כל תהליך הטיפול באוויר נעשה בצד אחד של המעטפת, בעוד אוויר הריענון נכנס ויוצא בצד הנגדי. כל ציוד נוסף, כגון מודול השימוש באנרגיית החום או הקירור, יכול להיות מותקן במעטפה נוספת תואמת בצד היבשן.

מייבש אוויר תעשייתי Cotes Flexible

סדרת הדגל של Cotes, מייבש אוויר תעשייתי מיועד לניהול לחות בקנה מידה גדול עד 300kg/h, עם קיבולת נפח אוויר סטנדרטי בטווח של 4,000-40,000m³/h, מודלים מותאמים אישית בתפוקות אוויר גדולות במיוחד, מיוצרים על פי דרישה.

סופח לחות מודולרי מיועד לניהול לחות בקנה מידה גדול בתהליכי ייבוש בהם יעילות, גמישות ואמינות הם קריטיים.

ניתן לבחור בין 2 תהליכי ייבוש

  • ייבוש עמוק לאוויר יבש במיוחד – בחדרים בטווח טמפ' 20-30°C, בהם נדרשת נקודת טל -40°C, לחות מוחלטת <0.1g/Kg, מקובל להשתמש בתוף בעובי 400m"m, במהירות איטית 4-5 סיבובים לשעה. קוטר התוף נקבע לפי כמויות האוויר הנדרשות, לרוב אלה כמויות גדולות מאוד. איכות הפתרון נמדדת ביכולת לדייק את המענה לדרישות בהתאמה אישית.
  • ייבוש מהיר של כמויות גדולות מאוד של אוויר – נדרש להעביר כמויות עצומות של אוויר לח, לרוב נדרש בבתי חולים, במעבדות ובחדרים נקיים גדולים. במקרים אלה נדרש לרוב לרדת לנקודת טל נמוכה מ 10°c, באופן יציב ללא תנודתיות לכל אורך היממה והשנה.

יבשנים ניידים Cotes Mobile

סופחי לחות קומפקטיים וקלים המיועדים לניוד לפי הצורך, מיוצרים עם ידית להרמה ולהובלה קלה. מייבש אוויר אידיאלי לדרישות ייבוש לחות לפי הצורך. סופחי לחות דיסיקנטיים מותאמים מאוד לייבוש מהיר ועמוק

יכולות ייבוש האוויר בטווח של 120-400m³/h.

 סופחי לחות ניידים משתמשים במאוורר אחד הן עבור תהליך הייבוש והן עבור ריענון האוויר, מה שהופך אותם לקומפקטיים ביותר. הממדים הקטנים הופכים אותם לאידיאליים לשימוש במשימות זמניות. היבשנים חזקים מאוד ועמידים מיועדים למשימות קצרות טווח לטיפול בהצפות ובנזקי מים ולמשימות ייבוש מורכבות.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ והצעת מחיר

    077-8040025[email protected]

    דילוג לתוכן