אודות - עינב טכנולוגיות יבשן מייבש לחות
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

החזון שלנו

עינב טכנולוגיות מובילה את תחום הטיפול בייבוש לחות, בכל תנאי סביבה קיימים. מהווה כתובת ראשונה ומקצועית לכל הצרכים הקשורים בספיחת הלחות מהאוויר, בכל התעשיות, בכל המוצרים וחומרי הגלם, בחללי אחסון ובקווי ייצור.

אודות החברה

עינב טכנולוגיות (1989) מומחית בטיפול באוויר. מאז ועד היום רכשנו ידע רב בכל הקשור בפתרונות לאתגרים של טמפרטורה ולחות לכל התעשיות. הפתרונות הייחודיים שלנו יודעים להשתמש בחוקי הפיזיקה ולתת מענים מדויקים לצרכים הן בחללי אחסון והן בקווי ייצור. 
לעינב טכנולוגיות מפעל לייצור יבשנים ומערכות pre cooling ו- after cooling, המפעל ממוקם בגליל המערבי. ניתן לראות באולם התצוגה מגוון רחב של יבשנים ומערכות לטיפול באוויר, לקבל מידע טכני ומקצועי. חברות המעוניינות לקיים ימי עיון, הרצאות מומחים בתחומי הטיפול באוויר, מוזמנות לפנות אלינו, ויחד נבנה מערך שיעור מותאם לצרכים שלכם. 
עם הקמת החברה חרטתי על דגלנו 3 ערכים מנחים, שמלווים אותי ואת כל הצוות לאורך השני. להיות הכי טובים בתחום, קשובים ללקוחות, שומרים על הסביבה


001-first

מובילים בתחומנו

אנחנו דואגים להיות מעודכנים בכל החידושים הטכנולוגיים הקשורים בטיפול באוויר. משקיעים שעות רבות בלימוד ובהכשרה, מטמיעים את כל השיפורים לתוך הפתרונות שלנו, ומבטיחים את המענה המיטבי מכל הבחינות לדרישות של הלקוחות.
003-save

שומרים על סביבה ירוקה

אנחנו משתמשים בחוקי פיסיקה כדי להבטיח שהפתרונות שלנו יהיו חסכוניים באנרגיה. יודעים לנצל את כל סוגי האנרגיה הזמינים.

הצוות שלנו

יוסי כהן

בעלים ומנכ"ל, אחראי על צוות הפיתוח

0544909999


לי-את כהן

מנכ"ל משותף - פיתוח עסקי

054-2555751


שרה וינגרטן

מנהלת שירות

0548283542


לארין נהרה

שיווק ומכירות

0543552022


ינון קיזמכר

מהנדס חשמל ובקרה

0547613000


נתנאל גדעוני

מהנדס חשמל, מכירות, מומחה בקרה

0556800904


אסף סרוסי

מומחה תכנות בקרה


ניר עאייש

ראש צוות


סרגי דודרב

ראש צוות


דילוג לתוכן