אודות - עינב טכנולוגיות יבשן מייבש לחות
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עינב טכנולוגיות ייבוש

המטרה שלנו

מטרתנו היא להעניק ללקוחותינו בתעשיות השונות פתרונות יעילים ומדויקים בתחום הטיפול באוויר, בקרת לחות, ייבוש אוויר ושמירה על טמפרטורות נדרשות. אנו מתמחים בייצור והתקנה של מערכות מבוקרות לשליטה בתנאי הסביבה, המותאמות אישית לצרכים הייחודיים של כל לקוח. באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וחדשנות מתמדת, אנו מספקים מענה כולל לשמירה על תנאים אופטימליים, התורמים ליעילות תפעולית ולשמירה על איכות המוצרים. כך, אנו מבטיחים ללקוחותינו שקט נפשי, המאפשר להם להתמקד בליבת העסקים שלהם ולהשיג את יעדיהם העסקיים.

של ניסיון והתמחות בתחום ייבוש האוויר בישראל
0 שנה
לקוחות ממגוון התעשיות בארץ
מעל 0
התאמת פתרונות לייבוש לחות האוויר בתעשיות השונות
+ 0

אודותינו

עינב טכנולוגיות (1989) מובילה ביצירת תנאי סביבה יציבים ומדויקים בתחומי הייבוש והקירור. מאז הקמת החברה, רכשנו ידע רב ופתרונות חדשניים לאתגרים של טמפרטורה ולחות, המיועדים לכל סוגי התעשיות. הפתרונות הייחודיים שלנו מתבססים על חוקי הפיזיקה, ומספקים מענה מדויק לצרכים הן בחללי אחסון והן בקווי ייצור, תוך עמידה בתקני איכות ובטיחות מחמירים.
לעינב טכנולוגיות מפעל ייצור בגליל המערבי המתמחה בייצור יבשנים ומערכות pre-cooling ו-after-cooling. המפעל מצויד בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, המאפשרות לנו לייצר פתרונות מותאמים אישית באיכות הגבוהה ביותר. באולם התצוגה שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של יבשנים ומערכות לטיפול באוויר, ולקבל ייעוץ טכני ומקצועי מצוות המהנדסים שלנו.
אנו מזמינים חברות לקיים ימי עיון והרצאות מומחים בתחומי הטיפול באוויר, עם אפשרות לבניית מערך שיעור מותאם לצרכים הספציפיים שלכם. השירותים שאנו מציעים כוללים ליווי מקצועי צמוד, תמיכה טכנית והדרכה מקיפה, במטרה להבטיח יישום מוצלח של הפתרונות שלנו.

הערכים המנחים את החברה

מובילים בתחומנו

אנחנו דואגים להיות בחזית החידושים הטכנולוגיים הקשורים בטיפול באוויר. אנו משקיעים שעות רבות בלימוד ובהכשרה, מטמיעים את כל השיפורים לתוך הפתרונות שלנו ומבטיחים מענה מיטבי מכל הבחינות לדרישות הלקוחות. המחויבות שלנו לחדשנות ולמצוינות מבטיחה שהפתרונות שלנו תמיד יהיו בין המתקדמים והיעילים ביותר בשוק.

קשובים ללקוחות

אנחנו תומכים בלקוחותינו לאורך כל הדרך, שותפים לבירור הצרכים, וזמינים תמיד לתהליך חשיבה, ביצוע ותחזוקה. אנו עושים כל שביכולתנו כדי להבטיח שהלקוחות יהיו מרוצים הן מהפתרון והן מהתהליך. היכולת שלנו להבין את צרכי הלקוחות ולהתאים להם פתרונות אישיים ומדויקים היא מה שהופך את השירות שלנו למוביל בתחומו.

שומרים על סביבה ירוקה

אנו משתמשים בחוקי הפיזיקה כדי להבטיח שהפתרונות שלנו יהיו חסכוניים באנרגיה ומנצל את כל סוגי האנרגיה הזמינים. המחויבות שלנו לסביבה מתבטאת בפיתוח ויישום טכנולוגיות ירוקות התורמות לשמירה על איכות הסביבה. הפתרונות שלנו לא רק יעילים אלא גם מקדמים קיימות וחיסכון באנרגיה, ובכך תורמים לעתיד טוב יותר לכולנו.

הלקוחות שלנו

התהליך לבחירת הפתרון המיטבי

הכרות, הבנת צרכי הלקוח, ייעוץ והכוונה.

הגעה למקום, מדידות ובדיקות בשטח לצורך קביעת תוכנית מפורטת.

יישום התוכנית, התאמת הציוד הנדרש, הקמה והרכבה בשטח.

דילוג לתוכן