תעשיות הפרמצבטיקה - עינב טכנולוגיות יבשן מייבש לחות
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
תעשיות הפרמצבטיקה-אייקון

תעשיות הפרמצבטיקה

יבשנים סופחי לחות לשליטה בשיעורי הלחות הם הפתרון המתאים ביותר להורדת לחות בתעשיות הפרמצבטיקה.

תהליכים בשוק התרופות דורשים כי כל היבטי הייצור והאריזה יהיו תחת שליטה קפדנית. רמות הלחות הן אחד הפרמטרים החשובים ביותר, שכן יש להן השפעות גדולות על תאימות ההיגיינה, מאפייני אבקה, מפרט המוצר וכו '. בקרת לחות יעילה מספקת יתרונות מעשיים, טכניים ופיננסיים בפעולות פרמצבטיות מכל הסוגים. היא גם נדרשת בכל תהליכי התיעוד וקבלת אישורים רגולטוריים הקשורים בייצור תרופות. רמות בלתי מבוקרות או תנודות של שיעורי הלחות, הנובעות לעתים קרובות משינויים במזג האוויר ובעונה, יוצרות בעיות משמעותיות בתהליכים מרכזיים רבים בייצור ואריזה של תרופות.

לחות גבוהה ותנודתיות עלולים לעודד פעילות חיידקית, עובש ופטריות, ופוגעים בכושר הייצור בשל חוסר יעילות והשבתת קווי הייצור. ההשפעה על התרופות היא רבה: האבקות עלולות להתגבש ולאבד מהאפקטיביות שלהן, הרכיבים הפעילים מתפשטים באופן לא אחיד, וכושרם עלול להיפגע, הלחות עלולה להשפיע גם על צבע המוצר ומרקמו. איכות המוצר והציפוי עלולים להיפגע, חיי המדף של המוצר עלולים להתקצר באופן משמעותי. כמו כן, עלולות להיווצר בעיות בתהליכי הבקבוק והאריזה.

אתגרים בתעשייה

ניהול הלחות בתעשיות הפרמצבטיקה – ייצור ואריזה

תהליכי ייצור בפרמצבטיקה דורשים שכל אספקט בתהליך הייצור והאריזה יהיו בשליטה מוחלטת. שיעורי לחות הם אחד ההיבטים החשובים, הם משפיעים על רמת ההגיינה, מרכיבי האבקות ומפרט המוצרים. תנאי סביבה לא עקיבים יוצרים בעיות של בקטריות, עובש ופטריות, הם פוגעים באיכות המוצרים ולעתים יוצרים קורוזיה על המכונות הפוגעת בזמני הייצור ובעלויות התחזוקה. התקנים והפרוטוקולים של תעשיית הפרמצבטיקה הם נוקשים מאוד ומחייבים התייחסות מלאה לבעיית הלחות.

הפתרון

יבשנים דיסיקנטיים יודעים ליצור ולתחזק תנאי סביבה מתאימים לדרישות הייצור, האחסון והשינוע. הם הדרך החסכונית ביותר לסלק לחות לא מבוקרת מסביבת התרופות, ומאפשרים לשמור על מפרטים אחידים ומבוקרים ללא תלות בעונות השנה, בשעות היממה ובכל גורם שעלול להשפיע על שיעורי הלחות. פתרונות אלה יודעים להבטיח שיעורי לחות נמוכים מ- 20% תוך שימוש מינימלי בתשומות אנרגיה. השימוש ביבשנים מבטיח: עקיבות בתהליכי הייצור והאריזה ללא תלות בתנאי הסביבה החיצוניים לאורך השנה והיממה, צמצום פסולת ייצור ושליטה טובה יותר בתהליכים, עלויות תחזוקה נמוכות יותר, תפוקה גדולה ורווחיות טובה בשל צמצום תקלות בייצור וזמני השבתה, היגיינה טובה יותר בשל השליטה המלאה בשיעורי הלחות

סרטונים נוספים

[wbcr_php_snippet id="9"]

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ והצעת מחיר

    077-8040025[email protected]

    דילוג לתוכן