תעשיות ביטחוניות - עינב טכנולוגיות יבשן מייבש לחות
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
תעשיות ביטחוניות-אייקון

תעשיות ביטחוניות

יבשנים סופחי לחות לשליטה בשיעורי הלחות הם הפתרון המתאים ביותר להורדת לחות בתעשיות הביטחוניות

פעולות ההגנה הצבאיות באוויר ובקרקע דורשות ציוד ומערכות יעילים, כשירים למשימה, ללא תקלות הפעלה או בעיות שאינן קשורות לשירות. זהו ציוד המיועד לשימוש לשנים רבות. כדי להבטיח את כשירות הציוד לאורך שנים יש למנוע בעיות הקשורות בלחות במהלך ההפעלה, התחזוקה והאחסון שלו. הוא פגיע מפני נזקי רטיבות, ולכן חייב להיות מיוצר ומאוחסן בתנאי לחות קבועים ומבוקרים. אחסון הציוד הצבאי במקומות בהם לא נשמרים שיעורי הלחות הנדרשים פוגע בשמישות ובאמינות של המוצרים והציוד. אורך החיים שלהם יורד משמעותית, פגמים וירידה באיכות עלולים להיות מסוכנים בעת הצורך, החלפת הציוד והשמשתו כרוכה בעלויות גבוהות מאוד שלא לצורך.

היבשנים של עינב טכנולוגיות יודעים לתת מענה לכל הדרישות הקשורות בתנאי אוויר בחללי אחסון וקווי ייצור, הם נותנים פתרונות לכל טווחי הטמפרטורה והלחות, גם בתנאי קיצון חריגים, לדוגמא: שיעורי לחות יחסית הנושקים ל- 0%RH בטמפרטורת שונות. תהליך הפרדת המים מהאוויר הוא תהליך עם משמעויות אנרגטית גדולות. עינב טכנולוגיות משתמשת בתוכנות חישוב משוכללות, שפותחו במיוחד לצורך זה, ושיודעות לבחור את הפתרון היעיל והאפקטיבי ביותר. באמצעות התוכנות אנחנו משלבים שיטות ייבוש הכוללת הפתרון הנכון לטיפול בלחות נמדד בהתאמה לצרכים בשטח, בתחזוקה נמוכה, בחסכון בצריכת האנרגיה ובהפחתת עלויות תפעול.

אתגרים בתעשייה

האנגרים ומתקני תחזוקה

כלי טיס הם יקרים מאוד, מיועדים למשימות קריטיות ומצוידים במערכות טכנולוגיות מורכבות. הם נעים בתנאים קיצוניים של מזג אוויר ואקלים, אך נדרשים לתפקד ללא תקלות כדי להשלים את המשימות שלהם – צבאיות או אזרחיות. שירות ואחסון בתנאי לחות מבוקרים משתלמים במונחים של מוכנות מבצעית גבוהה יותר, אספקה מהירה יותר וצמצום תחזוקה נדרשת. שיעורי לחות גבוהים גורמים להיווצרות של עיבוי, קורוזיה, השבתת מערכות ועלויות תחזוקה גבוהות. חימום האוויר, שימוש במאווררים והחלפות אוויר בלחות לא מבוקרת לא גורמים לבעיה להיעלם.

הפתרון

שליטה על שיעורי הלחות ושמירת הלחות היחסית מתחת לנקודת הטל מונעת את כל בעיות העיבוי בתחזוקת המטוסים ובאחסון שלהם. מערכות הייבוש וסופחי הלחות של עינב טכנולוגיות נועדו לצמצם את זמן ההשבתה והעיכובים מהמשוואות התפעוליות שלך, וכדי להפחית את משך הזמן והעלויות של כל עבודות התחזוקה הנדרשות. הם מונעים נזקי קורוזיה ולחות אחרים הקשורים למבנים ולציוד, וכתוצאה מכך עלויות תפעול נמוכות יותר וזמינות מטוסים גדולה יותר.

כלי רכב צבאיים

כלי רכב צבאיים משמשים בפעילות מבצעית או באימונים בכל תנאי מזג אוויר ובכל תנאי שטח. אחסון רכבים שנרטבו ללא טיפול הולם בלחות עלול לגרור בעיות של קורוזיה, עיפוש ועובש שייקצרו את אורך חיי הרכבים, ויפגעו בכשירות המבצעית שלהם.

הפתרון

שימוש ביבשנים סופחי לחות להורדת שיעורי הלחות, בסככות החניה של הרכבים, מאפשר שליטה בשיעורי הלחות וייבוש מהיר של הרכבים המבטיח את כשירותם לאורך זמן

מדים וציוד צבאי

מדים וציוד צבאי נרטבים לעתים קרובות במסגרת הפעילות המבצעית. השארת הציוד ללא טיפול הולם בבעיות הנגרמות מהלחות עלול לפגוע משמעותית הן באיכות הציוד והן באורך החיים שלו.

הפתרון

אחסון המדים והציוד בתנאי לחות מבוקרים יצמצמו את פגיעות הלחות בכשירות ובאיכות שלהם, ויגבירו שביעות רצון ומוכנות של הצוותים. שימוש ביבשנים שיודעים לשלוט בשיעורי הלחות בצורה יעילה ואקטיבית הוא הפתרון החסכוני והטוב ביותר לעניין

מערכות בסביבות ימיות
ציוד המשמש בפעולות ימיות מסחריות וצבאיות נוטה להירטב מהגשמים וממי הים. זו תופעה בלתי נמנעת, אבל אם בנוסף לכך, הציוד לא מאוחסן כראוי הדבר גורם לבעיות, ביניהן: חבלים, מפרשים, פגושים ובגדי מגן שמדיפים לחות, ומעודדים צמיחת עובש וחיידקים. ציוד שיגור ומוקשים שמוכנותם המבצעית נפגעת בגלל הלחות. ותנאי מחייה לא בריאים או נוחים לצוות המשרת. המלח ממי הים מגביר את קצב הקורוזיה ומקצר משמעותית את אורך החיים של מערכות שלא מאוחסנות כראויץ
הפתרון
שימוש ביבשנים סופחי לחות מצמצמים משמעותית את תופעת הקורוזיה על ידי שליטה על נקודת הטל של האוויר. לפי חוקי היסוד של הפיזיקה קורוזיה לא יכולה להתרחש אם נשמרת לחות יחסית מתחת ל 65%, בטמפרטורה של 20C. היבשנים שלנו עשויים מחומרים שיודעים להתמודד היטב עם המלח שבאוויר ללא פגיעה בכשירות שלהם לשלוט בשיעורי הלחות במבנים.

סרטונים נוספים

[wbcr_php_snippet id="9"]

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ והצעת מחיר

    077-8040025[email protected]

    דילוג לתוכן